www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi

Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin en önemli uğrak yeri www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişidir. Açık liseliler www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi yaparak sınav giriş yeri öğrenme, ders seçme, adres değişikliği yapma, sınav giriş yeri değiştirme, fotoğraf yükleme, kredi durumunu inceleme, dönem bilgilerini görme, ortak ve seçmeli derslerden hangilerini seçebileceğini görme v.b. konularda www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi yaparak işlem yapmaları gerekiyor.

www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi yaparak gerçekleştirebileceğiniz işlemler:

AÖL Online Test Çöz:

Açık Lise Sistemden Ders Seçme İşlemi Ne Zaman Başlayacak 2014-2015 2. Dönem?

Açık lise ders seçimi işlemleri ne zaman başlayacak? 2014-2015 2. dönem yeni kayıtları 3 Şubat 2015 günü başladı ve 13 Şubat 2015 günü bitecek. Peki ilk defa (yeni) kayıt yaptıran öğrenciler için ders seçimleri ne zaman başlayacak?


Açık Lise Sistemden Ders Seçme İşlemi Ne Zaman Bitecek, Son Gün Hangi Tarih 2014-2015 2. Dönem?

Öğrencilere sistem üzerinden ders seçme ve bilgi güncelleme işlemlerinin kapatılması 10 Nisan 2015. Yani ders seçimi, adres ve diğer bilgileri güncelleme için son gün 10 Nisan 2015.


AÖL Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri için EK-SÜRE 2014-2. Dönem.

Açık Öğretim Lisesi Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri için EK-SÜRE 2014-2. Dönem verildi. AÖL Müdürlüğü www.aol.meb.gov.tr adresinden yayınladığı duyuru ile daha önce yeni kayıtlar için 27 Şubat 2015 ve kayıt yenileme için 13 Mart 2015 olarak uzatılan tarihleri uzattı.


Açık Lise sınav sonuçları açıklandı!

Açık Lise sınav sonuçları açıklandı. 3-4 Ocak 2015 günleri yapılan 2014 1. dönem açık lise sınav sonuçları takvimde ilan edildiği gibi 13 Şubat 2015 Cuma günü açıklandı. Sınav sonucunuzu nasıl öğrenebilirsiniz? Kayıt yenileme tarihleri, kimler kayıt yenileme yaptırmak zorunda v.b. sorularınızın cevapları için tıklayın!


Açık öğretim lisesi yeni kayıt tarihleri 2015-2. dönem ödeme sistemindeki bir sorun nedeniyle açıklanandan geç başlayabilir!

AÖL Müdürlüğü yayınladığı duyuruda: "para yatırma sisteminde kaynaklanan problem nedeni ile 2 Şubat 2015'de başlayacak olan 2.Dönem yeni kayıtlarımız 3 Şubat 2015'de başlayacak" dedi.


Açık Lise sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak 2014-2015 1. dönem?

SINAV GİRİŞ YERLERİ: 3-4 ocak 2015 tarihlerinde yapılacak 1. dönem sınavlarının giriş yerleri (sınava girilecek okul ve salonlar) 24 aralıkta açıklanacaktır. Sınav Giriş Belgelerini öğrencilerimiz sisteme girerek çıkarabileceklerdir. Açık lise sınav giriş belgesi çıkartma ve sınav giriş yeri öğrenme için tıklayın!

AÇIK LİSEDEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

3-4 ocak 2015 tarihinde yapılacak Açık Öğretim Lisesi 1. dönem sınavları ile ilgili AÖL Müdürlüğü facebook hesabından duyuru yayınladı. Duyuruda açık lise ders seçimi yapmayanların durumu, sınav giriş yerlerinin açıklanması tarihi, sınav giriş yeri değiştirme işlemleri ile ilgili açıklamalar yapıldı. Duyuru için tıklayın!

 

Etiketler: Açık lise www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi, aöl sınav giriş yeri öğrenme, www.aol.meb.gov.tr öğrenci girişi, aöl sınav giriş yeri öğrenme

 

KR Açık Lise Soru Bankaları 2015 Yeni Baskı "Açık Lise Sınavlarında Kesin Başarı İçin"

Açık Lise Dershanesi İndirimli Ön Kayıt Formu: Tıkla - formu doldur indirim kazan!

aol meb gov tr  07.02.2014 14:53:12

Açık lise aol.meb  /   5

Açık lise yeni kayıt tarihleri aol.meb.gov.tr de yayınlandı diye duydum. www aol.meb.gov.tr adresinde kayıt tarihleri nerede. ben bulamadım. açık lise ne zor kardeş,im. bir şey öğrenmek için kırk sayfaay baktım. açık lise sınav tarihlerini, aol kayıt yenileme tarihlerini iş yoğunluğundan takip edemiyorum zaten, bi de internet balında yok aciklise ara, yok aol.meb.gov.tr ara bıktım ya.
Açık lise tarihleri  02.01.2015 17:07:00

Açık lise kayıtları  /   5

Haklısın. Açıklise kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihleri değişiyor. Başta açıklanan tarihler genellikle aynen kalmıyor. Aöl müdürlüğü kayıt yenileme ve yeni kayıt tarihlerini değişitirebiliyor. Ama hiç bir zaman öğrencilerin aleyhine olacak veya yanıltacak bir değişiklik yapılmıyor öğrenciye avantaj oluşturacak değişiklikler yapıyor. Başka zorunlu değişiklikler olduğunda da genellikle bir kaç hafta veya ay önceden duyuruyor. Yeni kayıt tarihleri için http://www.aciklise-dershanesi.com/aol_maol_takvim/aol_acik_ogretim_Lisesi_yeni_kayit_tarihleri_2014_2015_2.aspx buraya bakın.
Tarık Aslan  16.02.2015 16:58:19

yeni kayıt ders seçi  /   5

Açık lise yeni kayıt oldum ders seçimi yapamıyorum, ne yapmam lazım. halk eğitimdeki görevli bir kaç güne ders seçimi yapacaksın dedi, hala ders seçimi yapamıyom. açık liseye kayıt olduğuma pişamn olmak üzereyim. kim yardım edecek bana?
Subject *  
Email *  
Nick Name * Rate    
 Confirm Image  Refresh
 
Add Comment

Açık Öğretim Lisesi (AÖL)

AÖL İşlemleri